Tüm Siparişleriniz UPS Kargo ileSİGORTALIÜCRETSİZ Gönderiyoruz *

Size Nasıl Güvenebilirim ?
Sitemizin Kurumsal Sayfasında da Belirttiğimiz gibi E-Ticaret sitemiz yeni açılmış olsa da sektörde yeni olan bir firma değiliz. Çok değerli ürünler ile işlem yapılan bu sektörde en önemli güvenilirlik kaynağı geçmişinin olmasıdır.

Kuyumculuk sektöründe 30 yılı aşkın süredir Üretim yapan Firmamız %100 ihracat yapmakta olup iç pazara sadece e-ticaret ile perakende olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Atölyemiz İstanbul’da Yenibosna da Bulunan Kuyumcukent sitesinde dir. İletişim sayfasından bize istediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz ürünlerin Kargoları sizlere teslim edilene Kargo firması tarafından Sigortalı gönderim yapılmaktadır.
Sigortalı gönderil yapıldığı için Kargonun kaybolması vb. durumlarda ürünün yenisi sizlere ücretsiz olarak gönderilecektir.
Sipariş verirken Alıcının belirttiği adreste kargo tesliminde alınan paketin yıpranmış, açılmış, yırtık ve hasar görmemiş olması önemlidir.

Gönderilen ürünler Değerli olduğu için ve sigortalı gönderim sağlandığı için kargocu tarafından içinde ne olduğunun bilinmemesinden dolayı bu şekilde teslim alamazsınız.

Satın aldığınız  takıların ölçüsünü yanlış seçtiyseniz civarınızda bulunan herhangi bir kuyumcu atölyesinde boyutunu yaptırabilirsiniz.
Firmamıza kargo ücretlerini ödeyerek yollamanız halinde herhangi bir tamir masrafı alınmadan yapılabilmektedir.

× Whatsapp Sipariş